Obsługa informatyczna

na miarę Twoich potrzeb

W każdym biznesie jest potrzebna obsługa informatyczna. Jeżeli chcesz, by Twoja firma rozwijała się bez przeszkód i nie martwić się o wszelkiego typu awarie, wirusy, ataki hakerskie i kradzież danych to koniecznie musisz postawić na sprawdzony zespół.

SG Systems sp. z o.o. to profesjonalna firma IT, którą tworzy zespół specjalistów z ponad 14-letnim doświadczeniem. Ludzie pełni pasji z nieustanną chęcią do podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzięki nam, Twój biznes będzie rozwijał się bez przeszkód a Ty możesz spać spokojnie.

sg system image front
Bezpłatne konsultacje

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje. Podpowiemy co można usprawnić w Twojej organizacji oraz jakie usługi informatyczne najlepiej będą pasowały do Twojego biznesu. Świadczymy usługi Outsourcing-u IT na terenie całej warszawy i okolicach.

Umów się

Chmura

Wdrożenie chmury obliczeniowej znacząco podnosi bezpieczeństwo, szybkość oraz dostępność używanych w firmie aplikacji. Jeżeli szukasz doświadczonego zespołu administratorów, którzy uruchomią Twój serwer w chmurze to zapraszamy do rozmów.

Nasze wsparcie IT pomoże Ci przy migracji serwera do Chmury oraz zajmie się utrzymaniem już istniejącego środowiska.

Sprawdż

W czym możemy Ci pomóc?

Problem ze sprzętem?

Gwarantowany dojazd do klienta w ciągu godziny.

Kłopoty z oprogramowaniem?

Natychmiastowa pomoc zdalna

Bezpieczeństwo danych

Zaprojektujemy oraz uruchomimy kopie bezpieczeństwa. Odzyskiwanie danych.

Wdrożenia informatyczne

Zarządzanie projektami informatycznymi. Konsultacje, dobór rozwiązania oraz wdrożenie.

Tworzenie oprogramowania

Posiadamy zespół programistów, który przygotuje aplikację pod Twoje potrzeby.Formularz Kontaktowy – Bezpłatne konsultacje

SG Systems

al. Prymasa Tysiąclecia 46

01-242 Warszawa