Profesjonalny Software House

Tworzymy profesjonalne oprogramowanie dedykowane w szczególności systemy ERP / CRM, aplikacje mobilne iOS i Android, aplikacje desktop-owe. Optymalizujemy procesy biznesowe i dbamy o spokój klienta.

Profesjonalne oprogramowanie

dedykowane szyte na miarę Twoich potrzeb

Nasza praca to przede wszystkim pasja. Zajmujemy się usprawnianiem procesów biznesowych poprzez tworzenie systemów dedykowanych klasy ERP / CRM, aplikacji mobilnych iOS, Android, aplikacji desktop-owych. Dzięki nam, nie musisz zaprzątać sobie głowy rozwiązaniami technicznymi – zajmujemy się tym za Ciebie i pozwalamy abyś mógł skupić się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze, czyli rozwijaniu własnego biznesu.

Powstaniu naszej firmy przyświecał jeden główny cel, stworzyć organizację w której usługi wytwarzania oprogramowania będę oferowane na najwyższym poziomie, która profesjonalnie wesprze biznes klienta i dla której klient i jego biznes będzie najważniejszy.

Najwyższe standardy usług

Każde rozwiązanie techniczne jest konsultowane z zespołem i osobami nadzorującymi projekt – zawsze jesteśmy w stanie zaproponować bardziej optymalne rozwiązanie danego problemu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem a za wykonane zadanie bierzemy pełną odpowiedzialność.

Szeregi naszej firmy zasilają programiści z kilkunastoletnim starzem pracy (Seniorzy), który już od dłuższego czasu tworzą oprogramowanie na zamówienie pomagając Naszym klientom w prowadzeniu ich biznesów.

Kompleksowe wsparcie programistyczne

Oferujemy kompleksowe usługi programistyczne na terenie całego kraju, zarówno zdalnie jak i w siedzibie klienta. Począwszy od pierwszego kontaktu analizujemy Państwa potrzeby, następnie tworzymy oprogramowanie wg ustaleń. Ostatnim krokiem jest Państwa zadowolenie i Nasze dalsze wsparcie techniczne.

Szkolimy Państwa pracowników z zakresu obsługi stworzonych systemów oraz zapewniamy dalszy rozwój i wsparcie stworzonego oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem usług. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi

Oprogramowanie dedykowane

Aplikacje okienkowe desktopowe

Aplikacje internetowe www

Aplikacje mobilne iOS

Aplikacje mobilne Android

Usługi programistyczne

Programy na zlecenie

Tworzenie aplikacji mobilnych

Integracja oprogramowania

Rozwój i aktualizacja oprogramowania

Audyt oprogramowania

Administracja serwerami Linux/WindowsFormularz Kontaktowy – usługi programistyczne

SG Systems

al. Prymasa Tysiąclecia 46

01-242 Warszawa